نمایندگی:شیراز
1400/10/09 09:12:57
روابط عمومی بسیار مهم
تعداد بازدید کنندگان :409
گشایش نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان با حضور اعضای هیات رییسه سازمان1400/10/07

گزارش آیین گشایش نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان با حضور اعضای هیات رییسه سازمان و جمعی از مسولان و مدیران استان فارس  در تاریخ1400/10/07

  به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس ، دوازدهمین نمایشگاه بین المللی و تخصصی مصالح ، تجهیزات و فن آوری های نوین ساختمان ، دهمین نمایشگاه تخصصی درب ، پنجره و صنایع وابسته و ششمین نمایشگاه بین المللی و تخصصی آسانسور ، پله برقی ، بالابر و تجهیزات وابسته به همراه هجدهمین نمایشگاه بین المللی تخصصی تاسیسات و تجهیزات سرمایش و گرمایش با حضور مهندس سعید جعفرزاده ( نایب رییس دوم سازمان ) مهندس بابک محمدی ( خزانه دار ) مهندس هادی تدین ( عضو هیات مدیره ) و جمعی از مسئولان استان و همچنین برترین فعالان و تولیدکنندگان این عرصه ، بعد از ظهر روز سه شنبه به تاریخ 7 دی ماه سال جاری در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی استان فارس شروع به کار کرد.

نمایشگاه صنعت ساختمان با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی ،  ویژه بازدید کارشناسان ، فعالان و متخصصان این حوزه برنامه ریزی شده و با هدف حمایت از تولیدکنندگان داخلی برگزار می شود.

دو سالن حافظ و نرگس به مساحت 8000 متر مربع به مشارکت کنندگان نمایشگاه مصالح ساختمانی ، آسانسور و درب و پنجره اختصاص یافته و 65 شرکت تولید کننده و فعال در زمینه انواع بتن ، تیرچه و بلوک ، درب های ضد سرقت و آپارتمانی و . . .  از سراسر نقاط کشور از جمله فارس ، تهران ، خراسان رضوی ، خوزستان ، اصفهان ، گلستان ، کرمان ، یزد و البرز در این رویداد حضور دارند.

25 شرکت با زمینه فعالیت تولید انواع دستگاه های تهویه ، عایق های حرارتی و برودتی ، دیگ های بخار آب گرم و سرد ، رادیاتور ؛ چیلر ، لوله و اتصالات ، دستگاه های تصفیه آب ، فن کوئل و برج های خنک کننده ، در دو سالن بهار و سرو  به مساحت 4000 متر مربع به ارائه آخرین محصولات و خدمات خود می پردازند.

بازدید کنندگان جهت بازدید صرفا با ارائه کارت واکسن الکترونیک می توانند از این نمایشگاه بازدید کنند . این نمایشگاه تا روز جمعه به تاریخ 10 دی ماه جاری همه روزه از ساعت 16 تا 21 دایر می باشد.

 
ثبت نظرات


مسير شما در سايت : > Skip Navigation Linksصفحه نخست > پرتال مهمان > آرشیو اخبار > مشاهده خبر