نمایندگی:شیراز
1399/04/12 12:55:37
روابط عمومی بسیار مهم
تعداد بازدید کنندگان :442
افتتاحیه بیست و دومین نمایشگاه صنعت ساختمان با حضور رییس سازمان 99/04/11

آیین گشایش بیست و دومین نمایشگاه صنعت ساختمان با حضور رییس ، معاون  و مدیران سازمان و مقامات ارشد استان فارس در تاریخ 1399/04/11

----------------------------------------------

به گزارش واحد روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان ؛ بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان با حضور رییس و مدیران سازمان نظام مهندسی و جمعی از مسئولین استان و فعالان برتر در حوزه صنعت ساختمان ؛ عصر روز چهارشنبه 1399/04/11 در محل دائمی نمایشگاه بین المللی فارس شروع به کار کرد.

مهندس سیف زاده در آیین گشایش این نمایشگاه که با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی و الزامات حفظ سلامت محیط و فاصله گذاری اجتماعی انجام شد گفت : برگزاری این نمایشگاه تخصصی فرصت بسیار مناسبی است تا عزیزان و فعالان صنعت ساختمان بتوانند ابتکارات ، محصولات و خدمات خود را جهت ارتقای صنعت ساختمان به معرض نمایش عموم قرار دهند . ایشان با اشاره به نقش بسیار موثر تولید به عنوان مهمترین محرکه شکوفایی اقتصاد کشور اظهار داشت :رفاه اجتماعی مردم ارتباط مستقیم با تولید دارد و سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس با جدیت هرچه تمام بر استفاده از مصالح استاندارد و فن آوری های نوین در ساختمان تاکید دارد.

مهندس سیف زاده افزود : با توجه به قرارگیری استان فارس بر روی خطوط زلزله ، ضرورت بکارگیری قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان و استفاده از مجموعه مباحث مقررات ملی ساختمان می تواند تنها راه چاره و تضمین کننده ایمنی ، آسایش ، بهداشت ، سلامت ، صرفه اقتصادی و بهینه سازی مصرف انرژی جهت بهره برداران باشد که با تعاملات موثر و مطلوبی که با استانداری محترم فارس ، اداره کل راه و شهرسازی استان فارس و شهرداری شیراز به عمل آمده است موفقیت های خوبی در این زمینه کسب شده است.

رییس سازمان همچنین به تمامی اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان و فعالان حوزه ساخت و ساز توصیه کردند تا با بازدید از این نمایشگاه تخصصی در جریان آخرین  دستاوردها ، خدمات و محصولات  صنعت ساختمان قرار بگیرند.

این نمایشگاه با حضور 70 شرکت از سراسر نقاط کشور از جمله فارس ، تهران ، خراسان ، اصفهان ، آذربایجان و خوزستان و با زمینه فعالیت تولید انواع لوله ، اتصالات ، مصالح ساختمانی ، فوم ، بتن های آماده و نیمه آماده ، تیرچه و بلوک ، آسانسور و بالابر ، سیستم های تاسیساتی، طراحی و اجرای پروژه های ساختمانی ؛ میزبان بازدید اعضای سازمان نظام مهندسی و عموم مردم می باشد.

لازم به ذکر است دو سالن حافظ و بهار به متراژ 8000 متر مربع به نمایشگاه صنعت ساختمان و سالن سرو به مساحت 2000 متر مربع به نمایشگاه بورس و فرصت های سرمایه گذاری اختصاص یافته است که اعضای علاقه مند سازمان و عموم مردم  با الزام زدن ماسک می توانند از روز چهارشنبه مورخ 11 تیرماه تا روز شنبه 14تیر ماه همه روزه از ساعت 17 تا 22 به محل دائمی نمایشگاه بین المللی فارس مراجعه نمایند.


 
ثبت نظرات


مسير شما در سايت : > Skip Navigation Linksصفحه نخست > پرتال مهمان > آرشیو اخبار > مشاهده خبر