نمایندگی:شیراز
1399/02/30 08:53:18
روابط عمومی بسیار مهم
تعداد بازدید کنندگان :364
برگزاری جلسه ویدئو کنفرانس اعضای هیات رییسه با کاربران خدمات مهندسی سطح استان

برگزاری جلسه بررسی سامانه جامع خدمات مهندسی (کنترل و بازبینی نقشه ها) به صورت مجازی و آنلاین جهت کاربران خدمات مهندسی سازمان در سطح استان در تاریخ 1399/02/25

------------------------------

به گزارش روابط عمومی ؛ سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس در راستای تکریم اعضا و ارباب رجوع و همچنین کاهش بروکراسی اداری و مراجعات مکرر و رعایت پروتکل ها و توصیه های بهداشتی ، اقدام به تهیه و تکمیل سامانه ثبت طراحی و گردش نقشه به صورت غیر حضوری و آنلاین نموده است . به همین منظور جلسه ای در تاریخ 1399/02/25 و با حضور رییس و اعضای هیات رئیسه سازمان ؛ معاونین خدمات مهندسی و کنترل ساختمان و منابع انسانی ، مالی و پشتیبانی ، مدیران خدمات مهندسی ، طرح  و برنامه و فن آوری اطلاعات ( it) ، روسای دفاتر و کاربران خدمات مهندسی سازمان در سطح استان به صورت ویدئو کنفرانس برگزار گردید.

در این جلسه جزئیات این طرح توسط اعضای هیات رییسه مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت و حاضرین به بیان دیدگاه ها و نظرات خود پرداختند.

بدون شک راه اندازی این سامانه که هم اکنون در بیست و چهار دفتر نمایندگی سازمان در سطح استان در حال اجرا می باشد ،  نقطه عطفی در زمینه ارائه خدمات مهندسی می باشد . لازم به ذکر است در این سامانه کنترل نقشه ها اعم از سازه-معماری تاسیسات برقی و مکانیکی به صورت مجازی و آنلاین بوده و طراحان و  مالکان می توانند تمامی فرایندهای خدمات مهندسی طراحی و نظارت  را به صورت الکترونیکی و  از طریق کارتابل اختصاصی خود پی گیری نمایند.

 
ثبت نظرات


مسير شما در سايت : > Skip Navigation Linksصفحه نخست > پرتال مهمان > آرشیو اخبار > مشاهده خبر