نمایندگی:شیراز
1399/03/06 11:22:45
روابط عمومی بسیار مهم
تعداد بازدید کنندگان :677
برگزاری دومین جلسه بررسی سامانه جامع خدمات مهندسی به صورت مجازی 1399/03/01

برگزاری دومین جلسه بررسی سامانه جامع  خدمات مهندسی به صورت مجازی و بر خط جهت کاربران خدمات مهندسی سازمان در سطح استان در تاریخ 1399/03/01

------------------------------

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس ، با توجه به اهمیت و ضرورت کنترل جزئیات اجرایی ،  دومین جلسه بررسی سامانه جامع  خدمات مهندسی جهت کاربران خدمات مهندسی سازمان در سطح استان در تاریخ 1399/03/01 و با حضور رییس و نایب رییس سازمان ؛ معاونین خدمات مهندسی و کنترل ساختمان و منابع انسانی ، مالی و پشتیبانی ، مدیران خدمات مهندسی ، طرح و برنامه و فن آوری اطلاعات ( it) ، روسای دفاتر و کاربران خدمات مهندسی سازمان در سطح استان به صورت بر خط و از طریق ویدئو کنفرانس برگزار گردید.

با راه اندازی کامل سامانه جامع خدمات مهندسی در سطح استان خدماتی از قبیل : انجام امور مربوط به طراحان (سازه، معماری، تاسیسات برقی و مکانیکی ) از طریق کارتابل اختصاصی و به صورت بر خط، بازبینی نقشه ها و اسناد فنی پروژه ها به صورت الکترونیکی، صدور فیش های الکترونیکی نظارت، انجام امور مربوط به مالکان از طریق کارتابل اختصاصی (پرداخت بر خط حقالزحمه ناظران، پیگیری مرحله پروژه خود و ..)، ارجاع نظارت و ... ارائه خواهد شد.

همچنین آموزش مرحله به مرحله  با ذکر جزئیات از طریق لینک آپارات که در سایت سازمان به آدرس fceo.ir بارگذاری شده، قابل مشاهده و استفاده است.

لازم است ذکر گردد؛ با اجرای این سامانه در وقت و هزینه مراجعان به سازمان نظام مهندسی به صورت قابل ملاحظه ای صرفه جویی خواهد شد./

 
ثبت نظرات


مسير شما در سايت : > Skip Navigation Linksصفحه نخست > پرتال مهمان > آرشیو اخبار > مشاهده خبر