نمایندگی:شیراز
1399/02/27 08:24:17
روابط عمومی بسیار مهم
تعداد بازدید کنندگان :218
افتتاح دفتر نمایندگی سازمان نظام مهندسی ساختمان در شهرستان بوانات 1399/02/24
افتتاح دفتر نمایندگی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس در شهرستان بوانات1399/02/24
------------------------------
به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان ؛ با استناد به مواد 8 و 14 قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان و ماده 76 آیین نامه اجرایی این قانون و با پیگیری های هیأت مدیره و هیأت رییسه سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس و مساعدت های فرمانداری شهرستان بوانات و سایر دستگاه های اجرایی شهرستان ؛ بیست و چهارمین دفتر نمایندگی سازمان در تاریخ 1399/02/24 در شهرستان بوانات افتتاح شد.
در ابتدای مراسم افتتاح دفتر نمایندگی شهرستان بوانات که با حضور رییس، معاون منابع انسانی ، مالی و پشتیبانی سازمان ؛ فرماندار شهرستان بوانات ( آقای محمودی ) و معاونین ایشان ، سرپرست دفتر نمایندگی شهرستان بوانات ( مهندس مهدی حسام پور ) ، شهردار شهرستان بوانات ( آقای دکتر دمیری ) ، شهرداران شهرستان های سرچهان و مزایجان ، رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان ، رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوانات ( دکتر شبان ) و دیگر مقامات ارشد شهرستان و همچنین جمعی از مهندسین بوانات در سالن فرمانداری آن شهرستان برگزار شد ؛ رییس سازمان ضمن قبولی طاعات و عبادات همه مومنان در ماه مبارک رمضان و شب های قدر و تبریک به اعضای نظام مهندسی و مدیران شهرستان بوانات از ایجاد دفتر نمایندگی در شهرستان ابراز خرسندی کرد و افزود: با ایجاد دفتر نمایندگی در شهرستان بوانات امکان ارائه خدمات مهندسی مطلوب و رعایت قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان و مباحث مقررات ملی ساختمان و ایحاد ایمنی ؛ بهداشت و آسایش و بهره وری اقتصادی برای بهره برداران در این شهر بیش از پیش مهیا گردید .
مهندس سیف زاده با اشاره به شعار سازمان نظام مهندسی که حق الزحمه خدمات مهندسی هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری است ؛ خواستار ارتقای تعاملات مثبت و سازنده این سازمان با تمامی دستگاه های اجرایی در سطح استان شد و از همکاری های متعهدانه فرمانداری ، دانشگاه آزاد اسلامی بوانات، شهرداری و شورای اسلامی شهرستان بوانات تقدیر و تشکر کرد.
در ادامه جلسه ، فرماندار شهرستان بوانات ( آقای محمودی ) نیز ضمن خیر مقدم به رئیس سازمان و همراهان ایشان ، حضور مهندسان را در راس هرم سازندگی خواند و یکی از شاخصه های پیشرفت و اعتلای کشور را در گرو عملکرد مطلوب مهندسان دانست و افزود : اجرای پروژه های زیر ساختی و زیر بنایی به نحو صحیح و مراقبت از ایمنی ، بهداشت و بهره وری و ... به واسطه عملکرد مثبت سازمان نظام مهندسی میسر خواهد شد و نقش سازمان در دفاع از حقوق مهندسان بی بدلیل است .
در ادامه شهردار شهرستان بوانات ( آقای دکتر دمیری ) تشکیل دفتر نمایندگی در شهرستان را بسیار حیاتی و ضروری خواند و افزود با تشکیل دفتر نمایندگی ، ارائه خدمات مهندسی در تمامی حوزه ها به صورت مستقل برای مهندسین و مردم بوانات بسیار تسهیل کننده خواهد بود و شهرداری بوانات با تمام توان آماده همکاری با دفتر نمایندگی سازمان نظام مهندسی ساختمان خواهد بود .
سرپرست دفتر نمایندگی شهرستان بوانات ( آقای مهندس مهدی حسام پور ) نیزکه از اعضای باسابقه سازمان نظام مهندسی می باشد افزود :با همدلی و پی گیری های مهندسین شهرستان ، حمایت ها و مساعدت های هیأت مدیره و هیأت رییسه سازمان و فرمانداری بوانات این اتفاق مثبت روی داد و با راه اندازی سامانه جامع خدمات مهندسی در سطح شهرستان ارائه خدمات به صورت شفاف و بهینه نهادینه گردید.
مهندس حسام پور یکی از اهداف اصلی دفترنمایندگی سازمان در بوانات را ارتقای جایگاه و شأن سازمان و اعضای آن در شهر و منطقه خواند و خواستار توجه ویژه مسئولین به مباحث مقررات مهندسی و استاندارهای صنعت ساختمان شد و از تمامی مهندسین عضو دفتر بوانات درخواست همکاری و ارائه پیشنهادات سازنده را نمود.
همچنین فرماندار شهرستان بوانات با اهدای لوح تقدیر به آقای مهندس سیف زاده ، مراتب قدردانی و تشکرخود را از هیات مدیره و هیات رئیسه سازمان که در راستای افزایش خدمات مهندسی و اعتلای دانش مهندسی تلاش می کنند ابراز داشت.
در خاتمه با حضور مسئولین سازمان و شهرستان بوانات ، در دفتر موقت نمایندگی سازمان نظام مهندسی شهرستان بوانات، ضمن بازدید این دفتر رسماً افتتاح شد. 


ثبت نظرات


مسير شما در سايت : > Skip Navigation Linksصفحه نخست > پرتال مهمان > آرشیو اخبار > مشاهده خبر