نمایندگی:شیراز
1399/01/20 10:42:07
روابط عمومی بسیار مهم
تعداد بازدید کنندگان :655
نحوه ثبت درخواست متقاضیان استفاده از قانون امهال بدهی تسهیلاتی بانک تجارت
شرایط استفاده از طرح امهال سه ماهه اقساط مشتریان بانک تجارت

بانک تجارت در پی شیوع ویروس کرونا و تاثیر آن بر کسب و کار فعالان اقتصادی، اقساط / بدهی تسهیلاتی مشتریان در بازه زمانی اسفند 98 تا اردیبهشت 99 را به مدت سه ماه و در صورت احراز شرایط مشتریان مشمول این طرح، که متعاقبا از سوی دولت اعلام می‌شود، امهال می‌نماید.

لازم است متقاضیان امهال سه ماهه بدهی، ضمن مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی بانک تجارت به نشانی www.tejaratbank.ir، اقدام به ثبت‌نام در سامانه اینترنتی و الکترونیکی ویژه درخواست مشتریان مشمول امهال سه ماهه اقساط / بدهی (فرم درخواست) به شرح ذیل نمایند.

شرایط و ملاحظات :

  • درج اطلاعات نام و نام خانوادگی مشتری، شماره ملی یا شناسه ملی، نام و کد شعبه پرداخت کننده تسهیلات، شماره قرارداد مورد نظر، شماره حساب ثبت شده مشتری (در سیستم تسهیلات بانک)
  • طرح امهال سه ماهه اقساط / بدهی تسهیلاتی صرفا مختص مشتریانی است که تا تاریخ 98/10/1 بدهی آنان در سرفصل جاری بوده باشد. لذا مشتریانی که در تاریخ موصوف بدهی قرارداد مورد نظر آنها در سرفصل‌های مطالباتی باشد، مشمول طرح امهال سه ماهه اقساط نمی‌شوند.
  • بابت مدت امهال هیچ جریمه‌ای در نظر گرفته نمی‌شود.
  • پرداخت اقساط قرض‌الحسنه و عقود اقساطی برای سه ماهه اشاره شده به انتهای قرارداد منتقل می‌شود.
  • بابت عقود مشارکت مدنی با بازپرداخت دفعتا واحده، سررسید قرارداد در بازه 98/12/1 تا 99/2/31 با سه ماه مهلت تمدید می‌شود.

توجه: پذیرش درخواست مشتری پس از بررسی بانک و در چهارچوب ضوابط و مقررات مربوطه خواهد بود.

 لینک خبر :
http://82.99.224.111:81/respite.html
 
ثبت نظرات


مسير شما در سايت : > Skip Navigation Linksصفحه نخست > پرتال مهمان > آرشیو اخبار > مشاهده خبر