نمایندگی:شیراز
1399/02/31 15:29:04
روابط عمومی بسیار مهم
تعداد بازدید کنندگان :528
مراسم تجلیل از خدمات آقای مهندس حسن بهجت حقیقی توسط هیات رییسه سازمان

مراسم تجلیل از خدمات مدیر کل سابق اداره کنترل و نظارت ساختمان شهرداری شیراز ( آقای مهندس حسن بهجت حقیقی) توسط هیات رییسه سازمان  در تاریخ 1399/02/29

به گزارش روابط عمومی سازمان ، پیرو دعوت هیات رییسه سازمان در مراسمی از خدمات متعهدانه و صادقانه آقای مهندس حسن بهجت حقیقی در تصدی معاونت سابق منابع انسانی ، مالی و پشتیبانی سازمان و مدیر کل اداره کنترل و نظارت ساختمان شهرداری شیراز تجلیل شد.

در این مراسم که از ساعت 12/30در سالن هیات مدیره سازمان برگزار شد به پاس قدردانی از زحمات ارزنده و تجارب گرانمایه آقای مهندس حسن بهجت حقیقی در پیشبرد اهداف قانونی نظام مهندسی و کنترل ساختمان و ارتقای شان جامعه مهندسی، لوح تقدیری به رسم یادبود به ایشان اهداء گردید.

لازم به ذکر است ایشان دارای مدرک کارشناسی عمران و کارشناسی ارشد مدیریت دولتی بوده  و پیش از این به عنوان معاون منابع انسانی ، مالی و پشتیبانی سازمان نظام مهندسی ، شهردار منطقه تاریخی فرهنگی شیراز، مدیر برخی از پروژه های قطار شهری شیراز، معاون فنی و اجرایی و مدیر مسکن سازمان مسکن و شهرسازی فارس مشغول به فعالیت بوده است. همچنین ایشان از خرداد ماه 1397 تا اردیبهشت ماه 1399 به عنوان مدیر اداره کل کنترل و نظارت ساختمان شهرداری شیراز مشغول فعالیت بوده اند و هم اکنون در شرف بازنشستگی می باشند.

سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس از مساعی ارزشمند و اهتمام ویژه مهندس بهجت حقیقی در طول مدت خدمت تشکر وقدردانی نموده، سلامتی وموفقیت روزافزون ایشان را ازدرگاه خداوند متعال مسألت می نماید.
 
ثبت نظرات


مسير شما در سايت : > Skip Navigation Linksصفحه نخست > پرتال مهمان > آرشیو اخبار > مشاهده خبر