نمایندگی:شیراز
1399/09/30 09:01:35
روابط عمومی بسیار مهم
تعداد بازدید کنندگان :322
برگزاری نود و پنجمین جلسه نشست فرهنگی -ادبی سازمان در تاریخ 1399/09/28

برگزاری نود و پنجمین جلسه آشنایی با فرهنگ و هنر ایران زمین  از مجموعه نشست های فرهنگی ادبی سازمان نظام مهندسی در تاریخ  1399/09/28

 ---------------------------

به گزارش واحد روابط عمومی سازمان ، در آستانه چهاردهمین سال برگزاری جلسات آشنایی با فرهنگ و ادب و هنر ایران زمین تحت عنوان نشست های فرهنگی-ادبی ؛ نود و پنجمین جلسه از مجموعه این جلسات  با عنوان " جهان پس از کرونا " با دعوت از صاحب نظران و علاقه مندان به صورت آنلاین و مجازی و از سوی دیگر با حضور رییس سازمان ( مهندس سیف زاده ) ، مدیر نشست های فرهنگی ادبی ( مهندس راهنما ) و مدیر طرح و برنامه و فن آوری اطلاعات سازمان ( مهندس حسینی پور ) و روابط عمومی سازمان به صورت حضوری از ساعت 10 صبح روز جمعه مورخ 1399/09/28 در سالن هیات مدیره سازمان برگزار شد.

در ابتدای این جلسه مهندس سیف زاده با اشاره به پشتوانه فرهنگ غنی ایرانی اسلامی از  برگزاری بیش از 320 جلسه نشست ادبی-فرهنگی که طی سالیان متمادی ( از سال 1386 تا به امروز و هر دو هفته یکبار در روز های آدینه ) با حمایت های هیأت مدیره های ادوار مختلف و به همت و مدیریت آقای مهندس محمد رضا راهنما و راهنمایی و همکاری صاحب نظران و اساتید برجسته برگزار گردید قدردانی نمود و آن را فرصتی بسیار مناسب برای انتقال دانش و مضامین  ادبی فرهنگی-اجتماعی محیط زیستی و پزشکی  از نسل گذشته به نسل آینده و جوان دانست.

در ادامه جلسه مهندس راهنما جلسه را با موضوع جهان پس از کرونا آغاز و پیش برد و اساتیدی نظیر : دکر محمد جواد عابدینی ، مهندس فضل الله هوشداران ، خانم دکتر مهسا فلاح نیا ، مهندس حسام الدین عارف کشفی و دکتر هدایت اکبری  به بیان نظرات و تفکرات خود در خصوص موضوع جلسه پرداختند . در پایان نیز مهندس راهنما از زحمات اساتیدی همچون : مهندس احمد علی مشکسار ، مهندس مصطفی همت آبادی ، دکتر علی آذری ، دکتر محمد جواد معتمد ، دکتر سید ضیاء الدین تابعی ، دکتر مسعود موسوی نسب و . . . که طی سالیان متمادی در برگزاری این نشست ها همکاری و مساعدت داشتند قدردانی نمودند .


 
ثبت نظرات


مسير شما در سايت : > Skip Navigation Linksصفحه نخست > پرتال مهمان > آرشیو اخبار > مشاهده خبر