نمایندگی:شیراز
1397/08/24 10:06:07
روابط عمومی معمولی
تعداد بازدید کنندگان :599
صدور گواهینامه‌های الکترونیکی دوره‌های ورود به حرفه و ارتقاء پایه در فارس

بر اساس اعلام معاون آموزش، توسعه و پژوهش سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس این سازمان با همکاری اداره کل راه و شهرسازی استان فارس به منظور سرعت بخشیدن به فرآیند صدور گواهینامه پایان دوره‌‌های آموزشی ورود به حرفه و ارتقاء پایه ویژه مهندسان، پس از فراهم کردن زیرساخت‌‌های لازم از نظر سخت‌افزاری و نرم‌افزاری، برای اولین بار در کشور اقدام به مکانیزه کردن صدور گواهینامه‌ها به صورت الکترونیکی نموده است.


هدف از اجرای این طرح بهبود فرآیند صدور گواهینامه‌های پایان دوره‌های آموزشی ورود به حرفه و ارتقاء پایه ویژه مهندسان و تسریع در صدور گواهینامه‌ها بوده است. در این طرح صدور گواهینامه‌های آموزشی بصورت کاغذی حذف شده و اعضای سازمان می‌توانند با مراجعه به پرتال شخصی خود از وضعیت صدور گواهینامه پایان دوره آموزشی مطلع گردند.

حذف مراحل اضافی فرآیند صدور گواهینامه و پروانه اشتغال و کاهش زمان انجام فرآیندها، کاهش ریسک از بین رفتن اطلاعات اعضا که در حال حاضر به صورت دستی در پرونده بایگانی می‌شود، کاهش خطای نیروی انسانی، کاهش زمان بررسی و امضا توسط اداره کل راه و شهرسازی فارس، ثبت اطلاعات در سیستم به صورت الکترونیکی و امکان گزارش‌گیری بر حسب نیاز از مزایای اجرای این طرح می‌باشد.


ثبت نظرات


مسير شما در سايت : > Skip Navigation Linksصفحه نخست > پرتال مهمان > آرشیو اخبار > مشاهده خبر